Park Miniatur Województwa Mazowieckiego

Rezerwacje Grupowe dokonujemy przez cały rok

Godziny otwarcia

Muzeum czynne od wtorku do niedzieli
w godzinach 10:00 – 18:00.
Poniedziałek – zamknięte.

Prosimy śledzić naszego facebooka, o wszelkich zmianach tam poinformujemy najprędzej.

Grupy przyjmujemy od godziny 8:00.

Adres

Fundacja Park Miniatur Woj. Mazowieckiego

Park Świętokrzyski róg ul. Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej, najbliższy adres ul. Marszałkowska 105.

Dojazd metrem – Stacja Świętokrzyska,
parking dla autobusów od Pałacu Kultury i Nauki.

Warszawa

KRS: 0000527540
NIP: 5242772795
Regon: 147481563

Rachunek Bankowy : ING Bank 47 1050 1025 1000 0090 3048 0314

Biuro Parku Miniatur

Tel. 530 833 280; 509 833 332
Mail: biuro@miniaturymazowieckie.pl

Rezerwacja (bilety grupowe)

Rafał Kunach
Tel. kom. 509 833 332

Piotr Biernat
Tel. kom. 530 833 280

Mail: rezerwacja@miniaturymazowieckie.pl

Dyrektor zarządzający

Rafał Kunach
Tel. kom +48 509 833 332,
Mail: r.kunach@miniaturymazowieckie.pl

Pion zarządzający

Jarosław Janas
Tel. kom +48 609 243 609,
Mail: j.janas@miniaturymazowieckie.pl

✝ śp. Krzysztof Jaszczyński

Konsultanci historyczni

Marta Szczeblewska
Tel. kom +48 509 761 144,
Mail: marta@miniaturymazowieckie.pl

Ryszard Mączewski
Tel. kom +48 695 590 808,
Mail: ryszard@miniaturymazowieckie.pl