Park Miniatur Województwa Mazowieckiego

Czynny codziennie w godzinach:

Poniedziałek – Piątek: 11:00 – 19:00,
Sobota – Niedziela: 11:00 – 20:00,
Grupy przyjmujemy od 8:00.

Adres

Fundacja Park Miniatur Woj. Mazowieckiego
Ogród Centralnej Biblioteki Rolniczej
Ul. Krakowskie Przedmieście 66
00-095, Warszawa

Dostęp do kas biletowych od ulicy Krakowskie Przedmieście

KRS: 0000527540
NIP: 5242772795
Regon: 147481563

Rachunek Bankowy :   ING Bank  47 1050 1025 1000 0090 3048 0314

Biuro Parku Miniatur

Ul. Senatorska 38
00-095 Warszawa

Tel. 530 833 280; 509 833 332
Mail: biuro@miniaturymazowieckie.pl

Rezerwacja (bilety grupowe)

Rafał Kunach
Tel. kom. 509 833 332

Piotr Biernat
Tel. kom. 530 833 280

Mail: rezerwacja@miniaturymazowieckie.pl

Dyrektor zarządzający

Rafał Kunach
Tel. kom +48 509 833 332,
Mail: r.kunach@miniaturymazowieckie.pl

Pion zarządzający

Agnieszka Kabała
Tel. kom +48 502 312 134,
Mail: agnieszka@miniaturymazowieckie.pl

✝ śp. Krzysztof Jaszczyński

Konsultanci historyczni

Marta Szczeblewska
Tel. kom +48 509 761 144,
Mail: marta@miniaturymazowieckie.pl

Ryszard Mączewski
Tel. kom +48 695 590 808,
Mail: ryszard@miniaturymazowieckie.pl