Park Miniatur Województwa Mazowieckiego

Godziny otwarcia – od 17.04.2017

wtorek: 9:00 – 17:00
środa: 9:00 – 17:00
czwartek: 9:00 – 17:00
piątek: 9:00 – 17:00
sobota: 10:00 – 17:00
niedziela: 10:00 – 17:00

Adres

Fundacja Park Miniatur Woj. Mazowieckiego
Ul. Senatorska 38
00-095, Warszawa

KRS: 0000527540
NIP: 5242772795
Regon: 147481563

Rachunek Bankowy :   ING Bank  47 1050 1025 1000 0090 3048 0314

Biuro Parku Miniatur

Ul. Senatorska 38
00-095 Warszawa

Tel. 530 833 280; 509 833 332
Mail: biuro@miniaturymazowieckie.pl

Rezerwacja (bilety grupowe)

Piotr Biernat
Tel. kom. 530 833 280

Rafał Kunach
Tel. kom. 509 833 332

Mail: rezerwacja@miniaturymazowieckie.pl

Dyrektor zarządzający

Rafał Kunach
Tel. kom +48 509 833 332,
Mail: r.kunach@miniaturymazowieckie.pl

Pion zarządzający

Agnieszka Kabała
Tel. kom +48 502 312 134,
Mail: agnieszka@miniaturymazowieckie.pl

✝ śp. Krzysztof Jaszczyński

Konsultanci historyczni

Marta Szczeblewska
Tel. kom +48 509 761 144,
Mail: marta@miniaturymazowieckie.pl

Ryszard Mączewski
Tel. kom +48 695 590 808,
Mail: ryszard@miniaturymazowieckie.pl